Авторські статті

Найгірші дати: астролог назвала невдалі дні у листопаді

Як і будь-якого іншого місяця, у листопаді 2023 року будуть як сприятливі дні, так і дуже. Гороскоп нагадує, що зараз потрібно бути вкрай обережними.

Таким прогнозом поділився відомий астролог Влад Росс, про це розповідає у гороскопі на листопад.

“Обережність, обережність і ще раз обережність. Краще в цей час не ризикувати. З одного боку, ділова активність буде на висоті, але з іншого – занадто великі ризики. Це пов’язано з тим, що спочатку Марс, планета ділової активності, буде йти Скорпіоном , а потім перейде до вогняного Стрільця”, – зазначив Влад Росс.

Астролог розповів, що, можливо, зараз потрібно буде переглянути щось у своїй роботі, змінити стратегію, трансформувати доходи

“Не виключено, що доведеться закривати підприємство, щоб потім, як птах Фенікс, відроджуватися з попелу, починаючи з нуля нову справу. Про це особливо красномовно говорить напружений аспект Марса та Урана, який обіцяє різкі повороти та зміни, а також поєднання Марса із Сонцем”. Марс зараз неймовірно розігрався: він дуже швидкий і дуже вогненний, та ще й у вогненно-небезпечному Скорпіоні, а потім і в вогненному Стрільці, тому багато ситуацій зараз загострюватимуться, в тому числі й на українському фронті. У певний момент доведеться з кимось попрощатися – з близькою людиною чи діловим партнером”, – сказав Влад Росс.

Астролог стверджує, що у листопаді безпечно брати кредити та вибудовувати взаємини з банками. Також цього місяця добре упорядкувати всі справи з податками, адже не виключені раптові перевірки.

Найгірші дні у листопаді 2023 року для вирішення справ

У листопаді, каже астролог, намічається два періоди на кілька днів, коли точно не варто приймати якихось важливих рішень або займатися серйозними справами.

“Складний транзит Марса очікується 12 листопада. Причому він може активізуватися за кілька днів до точної дати, тому 9-12 листопада потрібно уникати будь-яких ризикованих дій у роботі та бізнесі. Також це несприятливий час, щоб вирушати в дорогу літаком. Крім того, це не найвдаліші дні для планування угод – є ризик, що вони зірвуться, чи станеться якийсь форс-мажор.

Також ще один напружений аспект Марса очікується 23-25 листопада під час переходу до Стрільця. На ці дні теж не варто планувати жодних важливих та відповідальних справ, каже Влад Росс.

Найкращі дні у листопаді 2023 року для вирішення справ

Астролог попереджає, що 16-22 листопада будуть вдалими днями для роботи. Тому намічається більше можливостей вирішити важливі завдання. Особливо бізнесу цими днями супроводжує успіх.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України