Новини

Найдивовижніші засоби пересування від NASA

На рахунку NASA є безліч дивовижних розробок. Йдеться не тільки про космічні супутники та шатли, а й роботизовану техніку і засоби пересування для наземного використання. Сьогодні в автопарку управління знаходиться понад 1200 транспортних засобів, серед яких – експериментальні дивовижні зразки для пересування різними поверхнями.

Електричний марсохід

Сьогодні вже нікого не здивуєш ані онлайн казино Україна, ані електрокарами, ані якимись технологіями. Але зустрічаються розробки, які можна сміливо назвати дивовижними. Так, нещодавно NASA продемонструвало електромарсохід, що працює на сонячній енергії та автономно від вбудованих батарей. У конструкції моделі є два модулі:

  • задній − дослідницький центр, що легко перетворюється на лабораторію;
  • передній, що відокремлюється, залишаючи лабораторію на певній точці.

На борту марсоходу присутні найінноваційніші технології, а його дизайн виглядає вражаюче. Модель схожа на машину із фантастичного фільму про марсіан.

Роботизований модульний автомобіль

Ця ексклюзивна розробка дещо схожа на авто для гольфу, але насправді створена не в розважальних цілях, а для пересування по складах та території космодрому. Компактна електрична машина має спортивні сидіння, але її найбільша швидкість складає 65 км/годину. Хоча показник обмежують 25 кілометрами. Цікава особливість моделі – колеса, що повертаються на 180 градусів. Допустиме навантаження на авто − 900 кг.

Колісний «павук»

Цей цікавий 6-колісний транспортний засіб було презентовано 2005 року. Він нагадує павука, але це має забезпечити повільну пересувну систему для марсіанської поверхні з нерівним рельєфом. Нестандартні «кінцівки» моделі мають дозволити їй пересуватися під будь-якими кутами. Однак максимальна швидкість «павука» складає 15 км/годину. Слід зазначити, що транспортний засіб активно експлуатується на землі, перевозячи вантажі вагою до 450 кг.

Гусеничний транспортер

Це один із найдивовижніших транспортних засобів у світі – справжній гігант, що має 40-метрову довжину та вагу майже 3000 тонн. Звичайній людині знадобиться близько хвилини, щоб швидко дійти з одного кінця платформи до іншого. У якості силових агрегатів для пересування транспортера використовується два дизельні генератори міцністю по 2750 к.с. кожен. Швидкість їзди − 3,6 км/годину, витрата палива на 100 кілометрів шляху − 35 000 літрів.

Місяцехід − дослідний центр

Цей проект можна назвати звичайним місяцеходом,адже розробник представив його саме з таким статусом. Перший показ транспортного засобу відбувся десятиріччя тому, ціль розробки − майбутнє вивчення поверхні Місяця. Модель має компактні габарити і 12-колісну базу. Колеса здатні обертатися на 360 градусів, що забезпечує безперервне пересування будь-якими місячними поверхнями.

У салоні можуть бути два пасажири, але в критичних умовах вміщується чотири. Задня частина, що нагадує невеликий контейнер, містить навісне обладнання для забору зразків та виконання інших дослідницьких завдань. Але найцікавіше в тому, що місяцехід укомплектований душем та санвузлом.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України