ЄС|NATO

Найбільше за всю історію: Британський Королівський флот у Карибському морі впіймав контрабандистів з кокаїном на суму 142 мільйони фунтів стерлінгів. Фото

Королівський Флот виходить на самоокупність

Британський Королівський флот вилучив кокаїну на 142 мільйони фунтів стерлінгів, коли гелікоптер здійснив рейд на контрабандистів у Карибському морі. Човен HMS Dauntless підняв свій вертоліт Wildcat, коли його протиракетний радар виявив швидкісний катер, що мчить до США.

Снайпери на борту літака тримали контрабандистів у приціл і змусили човен зупинитися.Тоді союзники з берегової охорони США піднялися на підозріле судно та вилучили 1,2 тонни кокаїну.

Джерело повідомило виданюю The Sun: «Це була драма у відкритому морі та блискуча операція. Наші хлопці налетіли на човен з повітря і зупинили його. Правоохоронні органи вийшли на борт і знайшли величезну партію кокаїну. Це одне з найбільших вилучень за всю історію Королівськими Військово-морськими силами під час патрулювання наркотиків. Це буде величезний удар по зубах картелю, який стоїть за контрабандною змовою».

Це був перший випадок, коли радар Samson есмінця Type 45 був використаний для розгрому контрабандних банд. Зазвичай він шукає ворожі реактивні літаки та ракети.

Він може відстежувати 1000 об’єктів розміром із м’яч для крикету, які рухаються зі швидкістю, що втричі перевищує швидкість звуку.

Під час другої місії радар відстежив літак контрабандистів, який перевозив 550 кг кокаїну з Венесуели.

Капітан корабля, командир Бен Доррінгтон, сказав: «Я надзвичайно пишаюся тим, чого ми досягли».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України