Авторські статтіПодорожі

Найбільша в світі сонячна батарея. Фото

З ростом населення планети все гостріше постає проблема видобутку енергії. Старі методи все більше зживають себе, як за рахунок своєї дорожнечі, так і за рахунок шкоди для навколишнього середовища. Особливо актуальні ці питання в регіоні, де люди, мабуть, ніколи не бували балувані життям — в Африці. На Чорному континенті очікується небувале і несподіване зростання виробництва екологічної енергії, про що днями писали CNN.

Дивно, але за одну годину наше сонце дає нашій планеті світла, достатнього для перекриття всіх енергетичних потреб на цілий рік. Шляхом неважких підрахунків можна з’ясувати, що досить покрити сонячними батареями 1/9000 земної поверхні, або 60 тисяч квадратних кілометрів – це територія Нідерландів.

Здавалося б, багато, але варто згадати, скільки площ займають пустелі і світовий океан. Тому і не дивно, що в боротьбі за прогрес в Африці виділяється одна з передових держав материка, яка майже цілком перебуває в Сахарі — королівство Марокко, де очікується зростання частки відновлювальних джерел енергії у загальному виробництві до 42%. У найближчі роки там будуть введені в дію другий і третій енергоблоки найбільшої у світі сонячної батареї — проект Нур (по-арабськи «світло»). Воістину колосальний об’єкт повинен забезпечити доступ до чистої енергії кілька мільйонів людей, ми відібрали для вас декілька чарівних фото грандіозного будівництва.

Самая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батареяСамая большая в мире солнечная батарея

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.