ЄС|NATO

Найбагатодітніша мама у світі народила 69 дітей

Найбільша у світі кількість дітей, народжених однією жінкою – 69. Цей рекорд, встановлений близько 200 років тому російської селянкою, до цих пір не вдалося побити нікому.

Перша з двох дружин селянина Шуйського повіту Федора Васильєва (1707 – 1782) народжувала 27 разів: 16 двійнят ( близнюків – світовий рекорд) , 7 трійнят і 4 четверні. Вижило 67 дітей. Причому більшість з них дожило до дорослого віку. Про цю унікальну родину 27 лютого 1782 надійшло повідомлення до Москви з Нікольського монастиря. Сама Катерина II (Велика ) відзначила цей феномен дітонародження.

“Я цікавився, звичайно, своїми предками, – розповідає один з нащадків, Микола Васильович, – мрію скласти своє генеалогічне древо. Тим більше що, за відомостями шуйського краєзнавця Євгена Ставровського, які він почерпнув з давньої історичної літератури, у Книзі рекордів помилочка закралася. Якщо вірити газеті, що виходила ще у XIX столітті ” Володимирські губернські відомості ” і книзі ” Додатки до діянь імператора Петра Великого”, так багато дітей народила не перша, а друга дружина Федора Васильєва, з якою він прожив сорок років. А всього у нього від двох дружин було 87 хлопчиків і дівчаток. Ось такі були часи. ”

Сьогодні насилу віриться в це. Але факт є факт, а рекорд, певно, ніколи вже не буде перевершено.

Gazeta.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.