Найпотворніша рептилія на Землі жила в Китаї

Палеонтологам вдалося знайти останки найпотворнішої рептилії на Землі на території Китаю. Наукові фахівці відкрили кілька раніше невідомих видів парейазаврів, передає наукове видання Linnean Society Zoologіcal Journal.

Китайським науковим фахівцям вдалося відкрити шість раніше невідомих видів парейазаврів на території провінцій Шаньсі і Шенсі. Дані відкриття палеонтологам вдалося зробити завдяки аналізу скам’янілостей, виявлених кілька років тому на даних теріторіях.

Науковий фахівець Майк Бентон, працюючий у Брістольському університеті, зазначив, що парейазаври були найбільшими і незвичайними серед інших рослиноїдних рептилій. Розмірами вони були схожі з коровами, або бегемотами і харчувалися переважно рослинами. Голови і спини цих рептилій були покриті кістяною бронею, шишками і горбами. Будова їхнього тіла і анатомічні особливості робили парейазаврів незграбними і неповороткими рептиліями.

Але, незважаючи на їх незграбність і невелику швидкість пересування, даним рептиліям вдалося поширитися практично по всій Пангее, яка об єднує всі сучасні материки.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh