Новини з Австрії

Найпопулярніші житлові райони Відня

Австрійський портал з пошуку нерухомості FindMyHome.at проаналізував понад 700 000 пошукових запитів. Метою було з’ясувати, які житлові райони користуються найбільшою популярністю.

Пошук розділили на дві частини: оренда і власність.

В частині оренди на перше місце потрапив район Хернальс, сучасний і район що активно забудовується, із прекрасною транспортною доступністю і багатою інфраструктурою з одного боку, і абсолютно зелений і тихий з іншого.

На другому місці опинився Рудольфсхайм-Фюнфхаус. Популярність 15-го району обумовлена, серед іншого, безліччю нових будівельних проектів і субсидованих квартир, таких як квартири SMART, які пропонують компактне і недороге житло з великою кількістю відкритого простору і терас. Житловий район особливо цікавий для молодих сімей та пар — район близький до центру Відня і до Westbahnhof і Mariahilfer Straße, альо все ж набагато дешевше, ніж в самому центрі.

Замикає трійку Пенциг. Тут є практично все: міське розташування з хорошим доступом і помірними цінами, а також тихе, зелене оточення в ексклюзивних місцях за більш високими цінами, тому що стійка тенденція до зростання не викликає подиву.

На четвертому місці, як і раніше, нічого район Фаворітен, житло в якому користується вже багато років стабільним попитом у тих, хто шукає невелику квартиру на довгий годину.

Аналіз показав, що найбільша кількість пошукових запитів на покупку квартир для сімей припадало на район Пенціг На іншому місці стоїть 3 округ-Ландштрассе, що знаходиться в самому центрі і відмінно підходить для працюючих. Інвестиційний потенціал Хернальса поки ще не до кінця оцінений, проте район вже користується популярністю у охочих придбати власне житло. Для тих, хто не готовий вкладати величезні гроші, район Оттакринг є справжньою знахідкою і за популярністю стоїть на четвертому місці.

За матеріалами:vienna.at
Фото:pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.