Найпопулярніші житлові райони Відня

Австрійський портал з пошуку нерухомості FindMyHome.at проаналізував понад 700 000 пошукових запитів. Метою було з’ясувати, які житлові райони користуються найбільшою популярністю.

Пошук розділили на дві частини: оренда і власність.

В частині оренди на перше місце потрапив район Хернальс, сучасний і район що активно забудовується, із прекрасною транспортною доступністю і багатою інфраструктурою з одного боку, і абсолютно зелений і тихий з іншого.

На другому місці опинився Рудольфсхайм-Фюнфхаус. Популярність 15-го району обумовлена, серед іншого, безліччю нових будівельних проектів і субсидованих квартир, таких як квартири SMART, які пропонують компактне і недороге житло з великою кількістю відкритого простору і терас. Житловий район особливо цікавий для молодих сімей та пар — район близький до центру Відня і до Westbahnhof і Mariahilfer Straße, альо все ж набагато дешевше, ніж в самому центрі.

Замикає трійку Пенциг. Тут є практично все: міське розташування з хорошим доступом і помірними цінами, а також тихе, зелене оточення в ексклюзивних місцях за більш високими цінами, тому що стійка тенденція до зростання не викликає подиву.

На четвертому місці, як і раніше, нічого район Фаворітен, житло в якому користується вже багато років стабільним попитом у тих, хто шукає невелику квартиру на довгий годину.

Аналіз показав, що найбільша кількість пошукових запитів на покупку квартир для сімей припадало на район Пенціг На іншому місці стоїть 3 округ-Ландштрассе, що знаходиться в самому центрі і відмінно підходить для працюючих. Інвестиційний потенціал Хернальса поки ще не до кінця оцінений, проте район вже користується популярністю у охочих придбати власне житло. Для тих, хто не готовий вкладати величезні гроші, район Оттакринг є справжньою знахідкою і за популярністю стоїть на четвертому місці.

За матеріалами:vienna.at
Фото:pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh