Діаспора

Найкращі пляжі Італії. Опубліковано список “Блакитних прапорів”

В Італії побільшала кількість пляжів із чистою водою та відмінним обслуговуванням. Найкращі із 368-ти із них Італії у Лігурії, Тоскані Кампанії і Марке.

У цьому році більше італійських пляжів отримали престижну позначку “Блакитний прапор”, їх кількість зросла на 17. В той час як чотири узбережжя втратили право називатися найкращими.

Позначка “Блакитний прапор”, вручається щорічно, починаючи із 1987 року тим пляжам із найчистішою водою, що відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання. У 2018 році на вершині рейтингу опинилися Лігурія, Тоскана і Кампанія. Марке і завоювала бронзову медаль за кількістю пляжів, нагороджених прапорами.

Відзначимо, що експертна комісія оцінює кожен з пляжів по 32 параметрів, серед яких чистота води, управління територією, очисні споруди, екологія та ін. В цьому році число пляжів з кришталево чистою водою в Італії досягло 368 (342 у 2017 році), 10% з усіх нагороджених по всьому світу.

Лігурія знову стала регіоном з найбільшою кількістю прапорів (27 пляжів); за нею йдуть Тоскана з 19 пляжами, Кампанія з 18 “прапорами”, Марке (яка в цьому році втратила один прапор), Апулія (14 прапорів (+3 в 2018 році), Сардинія (13 прапорів (+2)). На 7 -м місці Абруццо і Калабрія з 9 прапорами; дев’ятий – Венето (8 прапорів) і Лаціо.

Емілія-Романья додає один прапор до 6-ти, а Сицилія втрачає один, також опускаючись до 6 прапорів.

Замикають рейтинг Базіліката (4 “блакитних прапора”), Фріулі-Венеція-Джулія (2 прапори), Молізе (1 прапор)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.