Найкращі пляжі Італії. Опубліковано список “Блакитних прапорів”

В Італії побільшала кількість пляжів із чистою водою та відмінним обслуговуванням. Найкращі із 368-ти із них Італії у Лігурії, Тоскані Кампанії і Марке.

У цьому році більше італійських пляжів отримали престижну позначку “Блакитний прапор”, їх кількість зросла на 17. В той час як чотири узбережжя втратили право називатися найкращими.

Позначка “Блакитний прапор”, вручається щорічно, починаючи із 1987 року тим пляжам із найчистішою водою, що відповідає високим стандартам якості і придатна для безпечного купання. У 2018 році на вершині рейтингу опинилися Лігурія, Тоскана і Кампанія. Марке і завоювала бронзову медаль за кількістю пляжів, нагороджених прапорами.

Відзначимо, що експертна комісія оцінює кожен з пляжів по 32 параметрів, серед яких чистота води, управління територією, очисні споруди, екологія та ін. В цьому році число пляжів з кришталево чистою водою в Італії досягло 368 (342 у 2017 році), 10% з усіх нагороджених по всьому світу.

Лігурія знову стала регіоном з найбільшою кількістю прапорів (27 пляжів); за нею йдуть Тоскана з 19 пляжами, Кампанія з 18 “прапорами”, Марке (яка в цьому році втратила один прапор), Апулія (14 прапорів (+3 в 2018 році), Сардинія (13 прапорів (+2)). На 7 -м місці Абруццо і Калабрія з 9 прапорами; дев’ятий – Венето (8 прапорів) і Лаціо.

Емілія-Романья додає один прапор до 6-ти, а Сицилія втрачає один, також опускаючись до 6 прапорів.

Замикають рейтинг Базіліката (4 “блакитних прапора”), Фріулі-Венеція-Джулія (2 прапори), Молізе (1 прапор)

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh