Президент США Трам позбавив фінансування найбільшу міжнародну організацію, що просуває аборти

4 травня Палата представників США проголосувала за скасування системи медичного страхування Obamacare, введеної попереднім президентом країни Бараком Обамою, а також за скасування фінансування організації «Плановане батьківство» (Planned Parenthood), яка просуває аборти і контрацепцію. Новий закон про охорону здоров’я позбавляє організацію більшої частини федерального фінансування на наступний рік.

Протягом року бюджет «планованого батьківства» буде урізаний на 390 мільйонів доларів США, що становить 86% його щорічного федерального фінансування. Ці кошти будуть перенаправлені в центри громадського здоров’я, чисельність яких перевищує число установ «планованого батьківства» в 20 разів. У цих центрах надається комплексне медичне обслуговування.

Як прокоментував президент Ради по сімейних дослідженнях (FRC) Тоні Перкінс, «новий закон забезпечує найкращий шлях до відновлення фундаментальної федеральної політики, згідно з якою аборт не відноситься до охорони здоров’я».

Перкінс також зауважив, що нова реформа скасовує преміальні податкові пільги Obamacare, які субсидують аборти на вимогу і додав: «Закон також усуне індивідуальні штрафні санкції, що дозволить роботодавцям або окремим особам відмовитися від пропозиції або придбання страховки, якщо це йде в розріз з їх совістю».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh