Найбільша кількість безробітних з часів 2-ї світової: більше півмільйона австрійців залишилися без роботи

З 16 березня, коли вступили в силу надзвичайні заходи, прийняті федеральним урядом у зв’язку з поширенням коронавіруса, багатьом компаніям довелося закритися. Все більше людей втрачають роботу через кризу з коронавірусом в Австрії і залежать від фінансової допомоги. У середу AMS оголосила поточні історичні дані по безробіттю. Такого не було з часів Другої світової війни. Вірусний криза особливо сильно вразив сектори туризму, громадського харчування та будівництва.

В кінці березня 2020 року в AMS було зареєстровано 504 345 осіб як безробітних. Їх число зросло в кінці березня на 65,7 відсотка або 199 934 осіб порівняно з попереднім роком.

З урахуванням кількості людей, що беруть участь у навчальних курсах AMS, число зареєстрованих осіб на кінець березня склала 562 522, що означає збільшення на 193 543 або + 52,5% порівняно з попереднім роком.

Якщо подивитися на галузі в кінці березня, то найбільше збільшення безробіття було зареєстровано в туризмі (+167,1 відсотка), а потім в будівельній галузі (+103,5 відсотка). Далі зменшилося виробництво товарів. Безробіття у сфері охорони здоров’я і соціальних послуг також зростає на + 28,9 відсотка.

У всіх федеральних землях відзначається зростання безробіття порівняно з попереднім роком, причому найсильніше зростання спостерігається в Тіролі (+199,0 відсотка) і Зальцбурзі (+138,5 відсотка). Далі йдуть Штирія (+ 90,9 відсотка), Форарльберг (+79,1 відсотка), Верхня Австрія (71,0 відсотка), Каринтія (+67,6 відсотка), Бургенланд (+61,5 відсотка) і Нижня Австрія (+ 50,7 відсотка).

Безробіття у Відні зросло на 38,9 відсотка

За матеріалами:https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh