Награлися «Свободою», сподобалася «Самопоміч», тепер модний «Голос» – не пора припинити змінювати «Айфони»?

Самим явним лузером цих президентських і парламентських виборів є Андрій Садовий і йому єдине, що залишається зараз – це через рік знову балотуватися в мери Львова, хоч він і казав, що більше не буде, або ж просити якусь посаду в Зеленського. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Мар’яна П’єцух.

Вона зазначає, що серед її друзів і читачів, напевно, багато хто голосували за «Самопоміч» в 2014 році, яка стрімко увійшла в парламент, як і «Свобода» в 2012-м. І як у «Свободи» в 2014-му, у «Самодопомоги» зараз немає ніяких шансів знову зайти в Раду. Звідси виникає питання: за яким принципом виборці голосують, чого їх так носити, чому так швидко люди розчаровуються в тих, за кого голосували? З таким підходом за Вакарчука на наступних виборах теж вже голосувати ніхто не буде.

Мар’яна П’єцух пише, хотілося б зробити висновок, що проблема у відсутності ідеологічних партій, і саме тому виборці бігають за прогресивними особами, як за новим Айфонами кожні кілька років. Але висновок не підходить, тому що «Свобода» ідеологічна партія, і все одне не подобається. Можливо, люди голосували не за ідеологію явно, а за що-те нове, не вникаючи в суть, хто і за що виступає і якими методами, а тут через два роки як раз новий Айфон у вигляді «Самодопомоги» надійшов на прилавки. Тепер маємо «Голос» і з риторики немає ніякої різниці між «Самопоміччю», нові обличчя, ніяких колишній нардепів, ліберальні цінності і так далі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh