Новини з Австрії

В Австрії всі SIM-карти повинні бути з 1 вересня зареєстровані у свого оператора мобільного зв’язку

З 1 вересня 2019 року незареєстровані телефони з передоплатою в більше не будуть обслуговуватися. Оператори повинні будуть записати ім’я, навчань ступінь і дату народження.
У середу австрійський наглядовий орган, що регулює мовлення і телекомунікації, (RTR-GmbH) відправило нагадування до 2019 року придбані карти передоплати подбати про реєстрацію.

Зобов’язання реєстрації для телефонів з передоплатою в було введено разом з так званим пакетом безпеки. Для знову придбаних передплачених карток, він дійсний з 1 січня, дані збираються вже при покупці. Користувачі, які набули анонімні SIM-карті до 2019 року, ще встигнуть зареєструватися до кінця серпня.

«Щоб уникнути неприємних сюрпризів, тому що мобільний телефон раптом перестане працювати, ми рекомендуємо використовувати літні місяці для реєстрації», — заявив представник регулятора RTR-GmbH Клаус М. Штайнмаурер в прес-релізі.

Оператори повинні записати ім’я, навчань ступінь і дату народження. Інакше їм загрожує штраф у розмірі до 37 000 євро. Реєстрація може здійснюватися в магазині оператора, у його партнерів по розповсюдженню, на підтвердження кредитної або фінансової організації або через Інтернет через веб-камеру («Фотоідентифікація»). Неповнолітні можуть зареєструватися самостійно.

За матеріалами:vienna.at
Фото:pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.