В Австрії всі SIM-карти повинні бути з 1 вересня зареєстровані у свого оператора мобільного зв’язку

З 1 вересня 2019 року незареєстровані телефони з передоплатою в більше не будуть обслуговуватися. Оператори повинні будуть записати ім’я, навчань ступінь і дату народження.
У середу австрійський наглядовий орган, що регулює мовлення і телекомунікації, (RTR-GmbH) відправило нагадування до 2019 року придбані карти передоплати подбати про реєстрацію.

Зобов’язання реєстрації для телефонів з передоплатою в було введено разом з так званим пакетом безпеки. Для знову придбаних передплачених карток, він дійсний з 1 січня, дані збираються вже при покупці. Користувачі, які набули анонімні SIM-карті до 2019 року, ще встигнуть зареєструватися до кінця серпня.

«Щоб уникнути неприємних сюрпризів, тому що мобільний телефон раптом перестане працювати, ми рекомендуємо використовувати літні місяці для реєстрації», — заявив представник регулятора RTR-GmbH Клаус М. Штайнмаурер в прес-релізі.

Оператори повинні записати ім’я, навчань ступінь і дату народження. Інакше їм загрожує штраф у розмірі до 37 000 євро. Реєстрація може здійснюватися в магазині оператора, у його партнерів по розповсюдженню, на підтвердження кредитної або фінансової організації або через Інтернет через веб-камеру («Фотоідентифікація»). Неповнолітні можуть зареєструватися самостійно.

За матеріалами:vienna.at
Фото:pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh