Техно

Надсекретний гіперзвуковий літак-розвідник SR-91 Aurora розвиває швидкість понад 5 Маха

В США розробляють спеціальні літаки, які використовуються для стеження за пересуваннями супротивника. Деякі з таких літаків набувають міфологічного статусу. Так трапилося із загадковим літаком-шпигуном SR-91 Aurora.

Цей літак, напевно, був концептом для тестування надзвукових технологій, хоча є свідки, що бачили його в дії. У 1980-х роках BBC шукали щось, що могло б замінити SR-71 Blackbird.

літак-шпигун SR-91 Aurora
літак-шпигун SR-91 Aurora

За даними National Interest, однією з розробок оборонних систем, яка, як стверджується, існує, але не визнана Сполученими Штатами, є літак-розвідник, який отримав назву SR-91 Aurora. SR-91 Aurora так і не було представлено публіці. Однак є інформація про те, що цей надзвуковий літак-шпигун є реальним.

SR-91 Aurora літак-рекордсмен, що пролетів зі швидкістю понад 5 Маха і досяг висоти 27 432 метри. Але що якщо Aurora став прототипом бомбардувальника-невидимки B-2 Spirit? B-2 піднявся у повітря наприкінці 1980-х і був представлений у 1997 році.

літак-шпигун SR-91 Aurora
літак-шпигун SR-91 Aurora

Сайт Defense Aviation називає це «гіпотезою». «У звіті міністерства оборони Великобританії, опублікованому в травні 2006 року, йдеться про пріоритетні плани ВПС США щодо виробництва надзвукових машин зі швидкістю 4-6 Маха, але переконливих доказів, що підтверджують існування такого проекту. ».

Свідок стверджував, що бачив літак трикутної форми, який міг бути новим літаком-розвідником, який літав наприкінці 1980-х років. Це спостереження відбулося над Північним морем 1989 року. Інженер на ім’я Кріс Гібсон стверджував, що його бачив.

літак-шпигун SR-91 Aurora
літак-шпигун SR-91 Aurora

Як повідомляє National Interest, гіперзвуковий літак-розвідник SR-91 Aurora, як вважають, має унікальну форму трикутника. У 1990-х роках кілька американців стверджували, що бачили літак трикутної форми, що пролітав повз дуже високу швидкість.

У 1989 році у Північному морі знову помічено появу літака трикутної форми і це змусило чутки про наявність SR-91 Aurora продовжувати поширюватися. Проте досі США заперечує наявність гіперзвукового літака-розвідника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України