Війна РФ проти України

Над Південноукраїнською АЕС пролетіла російська крилата ракета. Відео

Над Південноукраїнською АЕС пролетіла російська крилата ракет. Світ знаходиться за крок від ядерної катастрофи. Україна зафіксувала акт ядерного тероризму Під ударом могла опинитися Південноукраїнська АЕС.

Як повідомляє Енергоатом, 16 квітня над майданчиком станції пройшли три крилаті ракети, випущені імовірно з території Білорусі у напрямку Миколаєва. Одна із них була зафіксована камерами станції.

Загроза потрапити в ядерний реактор була високою. Ядерний тероризм Росії загрожує безпеки всього світу.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти завершують визначати найвигідніші місця для ударів на Донбасі. Найбільша активність спостерігається у напрямку Ізюм-Барвінкове, в районі вузлової залізничної станції Попасна, в районі Сєверодонецького урбанізованого району, поблизу Маріуполя, а також на ділянці дороги Запоріжжя-Донецьк. У битві за Донбас  лише через тиждень-півтора стане зрозуміло, хто переможець у цій сутичці.

Водночас окупанти намагаються штурмувати Україну, але успіху не мають. Проте замкомандувача російських військ ЦВО генерал-майор Рустам Міннекаєв заявив, що РФ в Україні планує захопити весь Донбас і південь. Армія Росії під час другої фази спецоперації планує встановити повний контроль над Донбасом та Південною Україною, забезпечити коридор до Криму. Крім того, планує організувати вихід до невизнаного Придністров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.