Над цими знаками Зодіаку сміються найчастіше

Без гумору жити непросто. Вміння жартувати залежить від нашого способу мислення і придбаного з роками досвіду.

Астрологи стверджують, що чималу роль в здатності смішити і сміятись грає знак зодіаку. Хтось відрізняється фантастичним почуттям гумору, а хтось сам не в гуморі, а насолоджується жартами інших.

1. Ваги

Вони люблять смішити людей і натомість отримують позитивну енергію, а заради цього вони здатні робити і більш неймовірні речі. Втім, це їх не бентежить, головне, щоб оточуючі сміялися. Ваги – один з найбільш товариських знаків зодіаку, тому і в гуморі вони на першому місці.

2. Стрілець

Стрілець любить розповідати смішні історії, причому він так вміло їх прикрашає, що навіть звичайна ситуація здається сценою з комедії. На вечірці або в компанії він буде розповідати анекдоти до тих пір, поки аудиторія не впаде від сміху.

3. Близнюки

Близнюки люблять гумор і частенько жартують по-доброму над людьми. Фактично цей знак дипломатично вчить оточуючих сміятися над собою і бачити свої недоліки. Будьте впевнені, що Близнюки не промовчать, якщо ви потрапите в якусь сатиричну ситуацію.

4. Скорпіон

Якщо ви погано знайомі зі Скорпіоном, то його гумор вам може здатися жорстким. При подальшому спілкуванні ви не зможете втриматися від сміху, хоча гумор як і раніше буде агресивний. Він не судити ситуацію або людей, він просто чесно озвучує свій погляд на речі. А ще Скорпіон – найбільший шанувальник чорного гумору.

5. Діва

Діва – королева сарказму. Все, що відбувається навколо неї або з неї, вона висміює і використовує для того, щоб змусити людей саркастично посміхатися і реагувати. Діві байдуже, що про неї подумають, така поведінка просто допомагає їй пережити неприємні ситуації з найменшим стресу.

6. Овен

Гумор у Овна прямий і часто виражається жестами, мовою тіла і непристойними анекдотами. Цей знак воліє веселі дії, натуралістичні жарти – і, як не дивно, людям подобається такі дурощі Овна.

7. Лев

Леві володіють почуттям гумору, але іноді заходять занадто далеко в бажанні бути смішніше, ніж вони є. Вони намагаються розповісти багато подробиць, щоб зробити історію соковитіше, але краще сміятися над чиїмось чужим гумором, ніж намагатися не завжди вдало створити свій.

8. Риби

Риби люблять розповідати довгі історії і захоплюються… Аудиторія втрачає інтерес, втрачається в просторі і засинає. Краще вчасно зупинитися, ніж продовжувати розповідь, безуспішно намагаючись розсмішити оточуючих.

9. Телець

Гумор Тільця пасивний і до відрази пристойний. Самі вони воліють сміятися над чужими жартами, ніж жартувати самостійно. Тельці можуть бути смішними і забавними в дружній бесіді, особливо коли їх уважно слухають.

10. Рак

Гумор Раку спрямований на приниження оточуючих. Він відчуває себе смішним тоді, коли інші знаходять його гумор надто двозначним. При всій чутливості та емоційності цього знаку йому варто спробувати жартувати легше і бути більш тактовним.

11. Козеріг

Найчастіше на обличчі Козерога не відображаються емоції, і людям здається, що їх взагалі неймовірно складно розсмішити. Цьому знаку можна порадити одне: знаходите смішне в житті і навчіться сміятися над собою – це зруйнує бар’єр єр між вами і людьми.

12. Водолій

Водолії часто замкнуті, відсторонені від людей і посилено приховують свої емоції і почуття. На замітку людям цього знака: спробуйте не сприймати все так серйозно, відкрийтесь і посміхніться світу, і ви знайдете багато забавного навколо.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh