Нацрада закликала усіх провайдерів припинити трансляцію низки російських каналів вже у вівторок

Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення України вимагає від провайдерів до 19:00 11 березня припинити ретрансляцію у своїх мережах передач низки російських каналів.

Про це йдеться у повідомленні ради.

Повідомлення ради стосується російських телеканалів “Вести”, “Россия 24”, ОРТ (Первый канал всемирная сеть), “РТР Планета”, “НТВ-Мир”.

За інформацією відомства, станом на 12:00 11 березня вже до 50% провайдерів по всій Україні відключили мовлення цих каналів, інші готуються до відключення.

“Така ситуація в інформаційному полі України викликана необхідністю гарантування інформаційної безпеки відповідно до Рішення РНБО України від 1 березня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України” і звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня 2014 року № 242/2-5-1 до Національної ради”, – пояснюється у повідомленні.

В той же час Національна рада просить забезпечити ретрансляцію у мережах України передач телеканалу ATR та Чорноморської ТРК.

Також повідомляється, що 12 березня пройде термінова нарада з керівниками об’єднань провайдерів і найбільших провайдерів України.

Як відомо, з 9 березня у Криму з аналового мовлення вимкнули усі українські телеканали. У Сімферополі відключено також цифрове ефірне мовлення. На частотах українських телеканалів транслюються загальноросійські телеканали.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh