Авторські статті

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення має дбати перше за все про безпеку інформаційного простору держави

28 лютого 2014 року під час обговорення в парламенті постанови про висловлення недовіри складу Національної ради з питань телебачення та радіомовлення народний депутат-свободівець Ігор Мірошниченко наголосив, що відповідне рішення потрібно ухвалити перш за все з метою врегулювання ситуації з інформаційним простором держави. На переконання парламентаря, питання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення – це питання національної безпеки України.

Найгіршим у діяльності попереднього складу Нацради стало те, що було допущено окупацію інформаційного простору України з боку сусідньої держави. Зауважимо, що народні депутати 242 голосами висловили недовіру Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

“Я і мої колеги неодноразово наголошували з цієї трибуни, що цьому питанню ми маємо приділяти якнайбільше уваги. Але, на превеликий жаль, упродовж тривалого часу ліва частина сесійної зали ігнорувала мої заклики і, розуміючи, що Нацрада перетворилася в один із найбільш корумпованих органів, який дбає про власну кишеню, а не про національну безпеку й інформаційного простору, все одно вперто трималася за тих членів цього органу, які дозволили сусідній державі окупувати наш інформаційний простір.

До чого це призвело? До розколу суспільства, до викривлення інформації про події в Києві, до загострення ситуації в Криму та на сході України, коли люди не мають об’єктивних відомостей про те, що відбувається в столиці держави. Нам потрібно негайно рятувати країну, зокрема в плані забезпечення інформаційного простору та державних інтересів саме України. Для того, аби Україні повернути інформаційний простір, який би став гарантом національної безпеки, нам безперечно необхідно змінити склад Нацради з питань телебачення та радіомовлення”, – зазначив Ігор Мірошниченко.

Свободівець закликав парламент проголосувати за постанову голови парламентського комітету свободи слова про висловлення недовіри чинному складу Нацради. Своєю чергою, націоналіст звернув увагу майбутніх членів Нацради на необхідність забезпечення конституційного права українців на отримання об’єктивної інформації, передусім із державних телеканалів та радіо, чого не робили їхні попередники.

Ігор Мірошниченко також повідомив народним депутатам про те, що він разом із парламентарем-свободівцем Олександром Мирним зареєстрували проєкт постанови, завданням якої є забезпечення права на достовірну, повну та своєчасну інформацію, свободу слова та інформаційну діяльність у національному інформаційному просторі України. Документ пропонує забезпечити Національну радіокомпанію України можливістю безперебійного і безперешкодного мовлення в FM-діяпазоні на всій території України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України