Нацполіція продовжує працювати в посиленому режимі, – Олександр Фацевич

На порушення карантинних вимог, які визначені постановою Кабінету Міністрів України, всі підрозділи поліції реагують в межах своїх повноважень.

За словами заступника Голови Національної поліції України, правоохоронці націлені на профілактичну роботу при проведенні епідеміологічних заходів та забезпеченні правопорядку.

«Ми сподіваємося на розуміння громадян щодо необхідності дотримання обмежувальних умов карантину. Якщо особа вперше порушує протиепідеміологічні заходи і одразу ж усуває недоліки, то відповідно  з нею поліцейські проводять профілактичну бесіду і не складають адміністративні протоколи. Проте у нас є багато фактів систематичного порушення суб’єктами господарювання та керівниками комунальних підприємств. У таких випадках поліцейські реагують відповідно – складають адміністративні протоколи», – сказав заступник голови Нацполіції.

Також Олександр Фацевич зазначив, що підрозділи Національної поліції України несуть службу в посиленому режимі з березня, з початком пандемії.

Загалом із початку введення карантину поліцейські склали 21 628 адміністративних протоколів, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві,  а також у Харківській,  Львівській та Одеській областях.

Управління комунікації

Національної поліції України 

карантин

Поліція України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh