Право

Нацполіція продовжує працювати в посиленому режимі, – Олександр Фацевич

На порушення карантинних вимог, які визначені постановою Кабінету Міністрів України, всі підрозділи поліції реагують в межах своїх повноважень.

За словами заступника Голови Національної поліції України, правоохоронці націлені на профілактичну роботу при проведенні епідеміологічних заходів та забезпеченні правопорядку.

Нацполіція продовжує працювати в посиленому режимі, - Олександр Фацевич«Ми сподіваємося на розуміння громадян щодо необхідності дотримання обмежувальних умов карантину. Якщо особа вперше порушує протиепідеміологічні заходи і одразу ж усуває недоліки, то відповідно  з нею поліцейські проводять профілактичну бесіду і не складають адміністративні протоколи. Проте у нас є багато фактів систематичного порушення суб’єктами господарювання та керівниками комунальних підприємств. У таких випадках поліцейські реагують відповідно – складають адміністративні протоколи», – сказав заступник голови Нацполіції.

Також Олександр Фацевич зазначив, що підрозділи Національної поліції України несуть службу в посиленому режимі з березня, з початком пандемії.

Загалом із початку введення карантину поліцейські склали 21 628 адміністративних протоколів, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській області, місті Києві,  а також у Харківській,  Львівській та Одеській областях.

Управління комунікації

Національної поліції України 

карантин

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України