Діаспора

На зупинках в Празі тестують електронні екрани

Транспортне підприємство Праги встановило на трамвайній зупинці Nádraží Vysočany нову інформаційну стійку. На ній замість звичного паперового розкладу використовуються екрани, виконані за технологією електронного чорнила (e-ink).

«Мова йде про пілотному проекті. Він триватиме до кінця року. Ми хочемо перевірити, як дані панелі будуть працювати в кліматичних умовах Праги», – розповіла представник підприємства Анета Ржегкова.

Основною перевагою електронних стійок є простота і дешевизна обслуговування. Будь-які зміни в розклад можна вносити віддалено, без необхідності об’їжджати кожну зупинку.

За допомогою спеціальних кнопок пасажири можуть збільшити текст розкладу. На верхньому екрані стійки ведеться зворотний відлік часу до прибуття найближчих трамваїв.

Проектуванням і створенням досвідченого зразка займалася компанія Xanthus. Дизайн стійки виконаний в чорновому варіанті, в майбутньому його доопрацюють. Екрани на електронних чорнилі вибрані невипадково. По-перше, вони є економічні та надійні, а по-друге – особливість даної технології така, що при відключенні електроенергії панель запятовує» останній виведений текст і продовжує відображати його навіть без харчування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України