Українці в Чехії

На зупинці під мостом в чеському Брно встановили козирок від дощу – місцеві мешканці розкритикували підприємство за витрату коштів. Відео

Транспортне підприємство Брно встановило на трамвайній зупинці Osová павільйон з козирком від дощу. Здавалося б, нічого незвичайного, от тільки зупинка розташована під широким мостом, який природним чином захищає пасажирів від опадів.

Місцеві жителі новинку не оцінили і обрушили на підприємство шквал критики. Мовляв, в районі повно зупинок під відкритим небом, де павільйон з козирком дійсно потрібен, а його чомусь поставили під мостом, бездарно витративши гроші платників податків.

Транспортники помилку визнали і пообіцяли перенести павільйон в інше місце, де він дійсно необхідний.

Це не перший казус з громадським транспортом в Брно. Рік тому на трамвайній зупинці Grohova павільйон з козирком встановили «спиною до дороги». З тих пір пасажири, які бажають присісти на лавочку, ризикують не побачити прибуття свого трамвая. Транспортники пояснили незвичайне розташування павільйону турботою про людей – нібито, це підвищує уважність пасажирів при переході дороги до зупинки на острівці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України