На знімку Червоної планети вдалося розрізнити обриси головного символу Канади

Відомий на інтернет-просторах фахівець в сфері космосу, який іменує себе «віртуальний уфолог», Джордж Грем виявив незвичайну структуру на фотографіях Марса, зроблених апаратом Curiosity. На знімку Червоної планети вдалося розрізнити обриси головного символу Канади – кленового листа.

За словами Джорджа Грема, на фотографії чітко проступає невпізнаний білий об’єкт у формі прямокутника, який при детальному вивченні та наближення перетворюється в кленовий лист. Однак якщо говорити предметніше, то ця структура знаходиться всередині прямокутника. «Віртуальний уфолог» висунув кілька версій походження цього феномена, але в результаті прийшов до висновку про причетність до нього Канади.

За словами фахівця, Канаду неодноразово підозрювали в участі у світовій змові, тому даний лист є лише черговим доказом цієї теорії, оскільки космонавти могли спеціально залишити його як свідчення свого втручання.

Крім того, уфолог не відмовляється і від марсіанського трактування білої структури, згідно з якою інопланетні раси таким способом могли «позначити» свою територію.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh