Війна РФ проти України

На Житомирщині проходить конкурс на найкращий екіпаж безпілотного авіаційного комплексу ЗСУ

У Житомирській області розпочався конкурс на найкращий екіпаж безпілотного авіаційного комплексу 1-го класу Збройних Сил України.

Протягом тижня претенденти на перемогу відпрацьовуватимуть різні нормативи та практичні завдання.

У Командуванні Повітряних Сил зазначають, що подібні заходи корисні передусім на можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, де екіпажі діляться тонкощами та специфікою роботи.

Почалися змагання з теоретичної частини. Організатори запевняють, що підготували питання не лише щодо техніки пілотування.

– Екіпажі демонструватимуть практичні навички на полігоні. Практичні завдання передбачатимуть майстерність володіння безпілотним апаратом на швидкість, точність виходу на маршрут та точність посадки, – пояснив голова журі, представник Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Тарас Потягач. – Також екіпажам необхідно буде продемонструвати професіоналізм у бойовому застосуванні, а саме пошук мети, коригування вогню.

І хоча головною метою конкурсу є не перемога та подарунки, заохочення планують досить щедрі.

– Переможців заохочуть не лише кубками та грамотами, а й грошовими преміями, – прокоментував Тарас Потягач. Загальний призовий фонд складає понад 50 тисяч гривень.

За першість змагатимуться сім екіпажів, які стали найкращими в оперативних командуваннях. Двом командам довелося відмовитися від участі у змаганнях через чергове відрядження до ООС.

На Житомирщине проходит конкурс на лучший экипаж беспилотного авиационного комплекса ВСУ

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України