Авторські статтіТехно

У Великобританії помітили НЛО у вигляді космічного корабля з Зоряних війн

У Великобританії мешканка графства Дарем помітила НЛО у вигляді «Тисячолітнього сокола» з кіноепопеї «Зоряні війни». Насамперед жінка подумала, що це літальний апарат, але було дуже тихо. Свідкові він нагадав якусь велику білу зірку. Вона встигла зняти НЛО на камеру свого iPhone, після чого він швидко зник.

Вивчивши знімок пізніше, мешканка Великобританії з подивом помітила, що є схожість між дивним об’єктом і знаменитим космічним кораблем «Тисячолітній сокіл», що з’явилися на екрані 1977 року, а пізніше демонстрував ще й в інших частинах. Це літальний апарат, що належить одному з головних героїв саги – контрабандисту Хана Соло.

Очевидиця відправила знімок із зазначенням того, що він їй нагадав, відомому британському уфологу Філіпу Мантлу. Фахівець зазначив, що при збільшенні передбачуване НЛО дійсно нагадує «Тисячолітній сокіл», проте в цілому досить нечітке зображення, тому складно сказати, чим воно було.

Далі кадр був показаний фотоаналітику Джейсону Гливесу, колишньому співробітникові Королівських військово-повітряних сил Великобританії. Даний експерт висловив сумнів щодо причетності об’єкта на знімку до НЛО, однак відзначив і те, що якщо це і земної апарат, то він дуже швидко рухається, та ще й без звуку, що видається дивним. Звичайні літаки і вертольоти не можуть різко прискоритися, без шуму. Значити, якщо походження об’єкту земне, то може бути розвідувальна техніка нового зразка. В цілому, поки що правда з приводу того, що могла бачити мешканка графства Дарем у Великобританії, поки що не з’ясована.

Експерти відзначають, що буває дуже багато різного роду містифікацій щодо НЛО, люди часто говорять не те, що насправді. Це стосується як оповідань про нібито викрадення інопланетянами, так і знімками таємничих фігур або дуже розмитих зображень, які, ймовірно, повинні демонструвати кораблі прибульців в небі. Чому люди можуть повідомляти неправдиву інформацію щодо НЛО? За словами уфолога Філіпа Мантла, є кілька причин, для чого таке робиться.

Перша – людям здається це грою, і вони просто жартують. Друга – цілеспрямована спроба заробити гроші, продаючи свою історію в ЗМІ або публікуючи (в окремих випадках), а цілу книгу. Третя причина – люди просто не сприймають уфологів серйозно, вони відчувають азарт, намагаючись обдурити експертів з інопланетним аномалій. Філіп Мантл зазначив також, що є і такі індивідууми, які просто вірять у те, що побачене ними належить до НЛО. При цьому, ніхто не може їх переконати, хоч які б докази експерти не приводили. Сам Філіп Мантл дотримується точки зору, що потрібно дуже ретельно перевіряти, чи немає містифікації, оскільки справа ускладнюється через можливість підкоригувати фотографію в графічному редакторі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України