Політика

На Зеленського натиснули: The Times пише, чому відкладено звільнення Залужного

Президенту Володимиру Зеленському довелося під тиском тимчасово відкласти питання відставки головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

З главою держави були не згодні вище військове командування і міжнародні партнери, пише The Times, продовжуючи відкривати завісу подій, що розгорнулися під вечір понеділка.

Якісь неназвані вищі офіцери, з якими поспілкувалися журналісти видання, повідомляють, що Зеленський викликав Залужного і попросив піти у відставку. Коли Залужний відмовився, Зеленський сказав, що підпише указ про його звільнення.

“Залужний повернувся в кабінет і повідомив заступникам, що його звільнили. Тоді колишній міністр і колишній депутат злили цю новину в соціальні мережі. “Я пакую речі”, – сказав Залужний одному з офіцерів, які запитали його про чутки про його відставку”, – пише The Times.

Джерела The Times підтверджують інформацію, раніше оприлюднену The Economist, що Залужному запропонували посаду секретаря Ради національної безпеки, але він відмовився.

Також джерела повідомили, що після потрапляння історії до ЗМІ, вище військове командування та міжнародні партнери, включно зі США та Великою Британією, висловили Офісу президента свою стурбованість.

З чуток, місце Залужного нібито запропонували начальнику військової розвідки України Кирилу Буданову і командувачу Сухопутних військ ЗСУ Олександру Сирському. Але обидва відхилили пропозицію, що нібито і змусило Зеленського відмовитися від планів розлучитися із Залужним.

Нагадаємо, 29 січня в українському сегменті Мережі зі швидкістю світла розігнали новини про те, що головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного звільнено. У пабліках противника почалася радість.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України