Авторські статті

На заваді наших мрій стали раби цієї системи

Це вже не гра, це – війна. На заваді наших мрій стали раби цієї системи. У кожного зараз є остаточний вибір: бути з антиукраїнською владою або ж бути з Українцями. Немає жодного сенсу, задоволення чи чого-небудь, що було б краще у рабстві, аніж у свободі. У рабстві люблять жити тільки раби, але не Вільні люди. Вільні люди помирають за те, щоб не жити у рабстві, а жити у свободі.

Як повідомляють джерела Еспресо.TV, танки у супроводі машин ДАІ їдуть з міста Первомайськ Миколаївської області.

Не чекайте команди, дійте самостійно. Не чекайте лідерів, ставайте ними. Не оглядайтесь на опозицію, їй є що втрачати.

Одеса масово жаліється та стогне, що студентів насильно зганяють на місцевий антимайдан під страхом відчислення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Нет любому военному противостоянию, а те кто к этому призывают совсем не любят ни свою страну ни свой народ. А те кто призывают ” мирное собрание ” на майдане к применению оружия – заслуживают по меньшей мере хорошего наказания.

  2. Якщо Ви такий патріот та волелюб, підіть та застрельтесь, щоб не жити у неволі.Але не піднімайте раба на раба в боротьбі за нове ярмо.

  3. Одеса масово жаліється та стогне, що студентів насильно зганяють на місцевий антимайдан під страхом відчислення? 3,14здеж и провокация!

  4. всем, призывающих других людей к смерти, войне и насилию, желаю испытать это в собственном доме, чтобы у вас не осталось времени и сил выплеснуть свою злобу на улицы нашей страны

    1. согласна с ответкой.я не раб и но и не фашист.а майдан вышел по воле отдельных преступников и американских прихвостней.неужели они это сами не видят?вот кто рабы!гибнут за своего кукловода американского.а кстати…где сеня с мишенью на лбу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.