Авторські статті

На Запорізькій АЕС назріває бунт: чим незадоволені російські енергетики, що понаїхали.

Росіяни знову обдурили. Цього разу держава “кинула” енергетиків, завезених на Запорізьку АЕС: обіцяли непорошне відрядження на кілька місяців, а відправили у рабство та під обстріл.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, замість двох місяців Москва наказує їм працювати по півроку і довше, оскільки в Росії важко знайти бажаючих кваліфікованих фахівців їм на заміну.

“Держава-агресор Росія, під чиїм тимчасовим окупаційним контролем знаходиться об’єкт критичної інфраструктури, посилює тиск на громадян України, які працюють на АЕС, щоб змусити їх отримати російські паспорти та підписати контракти з “Росатомом”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до вимог російських окупантів, кілька сотень українських працівників ЗАЕС мають бути паспортизовані документами держави-агресора та підписати контракти до 31 грудня 2023 року.

У ГУР повідомляють, що з метою примусу на українських фахівців чинять психологічний тиск, вибірково без попереджень позбавляють доступу до робочих місць, анулюючи їх перепустки.

“Серед українських працівників, які відмовляються від підписання контрактів із “Росатомом” та паспортів держави-агресора, російські спецслужби намагаються посіяти недовіру один до одного, створюючи умови для анонімних доносів, зокрема через спеціально створені телеграм-боти”, – додали в ГУР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України