Право

На Закарпатті впродовж доби прикордонники затримали більше 50 порушників кордону

На західній ділянці кордону спостерігається збільшення спроб порушення держрубежу.

▪️Правопорушники намагаються щодня перетнути кордон за фальшивими документами – підробленими довідками, недійсними або чужими паспортами. А є й ті, що «запаковують себе» у особисті речі, намагаються підкупити охоронців кордону, або ж перевіряють пильність прикордонників на «зеленому» кордоні.
▪️Тільки протягом минулої доби на ділянці Мукачівського загону припинено десятки спроб незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 53 особи. 20 громадян надали недійсні документи в пунктах пропуску. Ще 16 громадян України штурмували українсько-угорську ділянку «зеленого» кордону. Їх прикордонники відділення «Бодалово» затримали у взаємодії з поліцейськими у ході реалізації інформації, що надійшла від оперативників Мукачівського загону.
▪️Ще 17 чоловіків затримали прикордонники відділів «Косино», «Тячів», «Ділове» та «Дякове» під час патрулювання державної межі поза пунктами пропуску.
▪️Відносно усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду. Що стосується громадян, які свідомо використовували підроблені документи та довідки – прикордонники направили відповідні повідомлення про виявлення ознак злочинів до компетентних правоохоронних органів, які й будуть встановлювати їм міру відповідальності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.