Війна РФ проти України

На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами з помилками

Незаконному вивезенню неповнолітнього буковинця до країн ЄС завадили прикордонники Чопського загону.

Про це повідомили у  Державній прикордонній службі України

Учора ввечері у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибула 38-річна громадянка України.  Вона з шестирічним хлопчиком прямувала до Італії. На контроль, разом з паспортами, жінка пред’явила заяву від батька про згоду на вивезення дитини за кордон, начебто засвідчену Консульством України у Мілані. Проте, у ході додаткового вивчення документів, прикордонники встановили, що заяву підроблено. Окрім інших ознак, про це свідчили ще й орфографічні помилки та невідповідний підпис консула.

За даним фактом охоронці кордону надіслали до Ужгородського РВ поліції ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Неповнолітньому громадянину України, якого намагались незаконно вивезти за межі нашої країни, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення необхідних процесуальних заходів підроблений документ передали співробітникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України