Право

На українсько-білоруському кордоні виявили два автомобілі з прихованими сигаретами

Два автомобілі з контрабандними сигаретами на суму понад 100 тисяч гривень вилучено на українсько-білоруському кордоні.

На українсько-білоруському кордоні виявили два автомобілі з прихованими сигаретами

Минулої доби прикордонниками Луцького загону припинено дві спроби незаконного переміщення в пунктах пропуску через державний кордон тютюнових виробів.

Так, в пункті пропуску «Піща», керуючи автомобілем «Ніссан», білорус сховав 280 пачок цигарок в паливний бак. Під час огляду автомобіля прикордонники з митниками виявили куриво за допомоги ендоскопу.

А в пункті пропуску «Доманове» громадянин Білорусі запакував цигарки в запасне колесо, під обшивку даху та дверей, задній бампер та навіть у коробку передач автомобіля "Мітсубісі". Всього 1830 пачок контрабандного курива виявили прикордонники під час перевірки зазначеного транспортного засобу.

В обох випадках цигарки та автомобілі вилучили працівники митниці. Сума конфіскату склала понад 111 тисяч гривень. Іноземцям заборонено в’їзд в Україну на три роки.

На українсько-білоруському кордоні виявили два автомобілі з прихованими сигаретамиНа українсько-білоруському кордоні виявили два автомобілі з прихованими сигаретамиНа українсько-білоруському кордоні виявили два автомобілі з прихованими сигаретамиНа українсько-білоруському кордоні виявили два автомобілі з прихованими сигаретами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України