Право

На Волині співробітники Держприкордонслужби затримали двох чоловіків, які намагалися незаконно переправити у Польщу тютюнові вироби

Хотіли переплисти з сигаретами у Польщу

▪️На Волині співробітники Держприкордонслужби затримали двох чоловіків, які намагалися незаконно переправити у Польщу тютюнові вироби.
▪️Прикордонний патруль виявив порушників, коли вони вивантажували з автівок сигарети та гумовий човен, яким планували доставити товар на польський берег Західного Буга. Під час затримання контрабандисти вдалися до втечі, однак їх спинила група реагування.
▪️На затриманих чоловіків 1997 і 2000 років народження оформили адмінпротоколи за спробу порушення кордону та злісну непокору правоохоронцям (ст. 204-1 та 185-10 КУпАП). Згодом військовий комісар вручив їм повістки.
❗️Закликаємо усіх контрабандистів, організаторів незаконної міграції та іншої протиправної діяльності ЗУПИНИТИСЯ! У той час, як наші західні сусіди приймають наші сім’ї, збирають нам гуманітарну допомогу, ви переправляєте на захід сигарети!? Ви ганьбите себе і Україну. Припиніть!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України