Право

На Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадян

Сьогодні, 19 серпня, в Бабчинецькій територіальній громаді розпочав свою роботу Центр безпеки громадян, кошти на будівництво якого виділено з державного та місцевого бюджетів.

На Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадян

На Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянУрочисте відкриття Центру безпеки відбулося за участі голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка, керівника Державної Служби Надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслана Шевчука, народного депутата України Лариси Білозір, представників місцевої влади, самоврядування та громадськості.

На Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянНа Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянЗвертаючись до присутніх, Іван Іщенко зазначив, що це ще один великий крок для того, щоб жителі цієї громади відчували себе в безпеці. Такі комфортні Центри безпеки сприятимуть покращенню поліцейських сервісних функцій для населення.

Центр безпеки громадян обслуговуватиме населені пункти Бабчинецької ОТГ, а саме: Бабчинці, Букатинку, Вазлуївку, Вила-Ярузькі, Гамулівку, Нове Життя та Майорщину із населенням понад 3 тисячі жителів.

На Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянНа Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянНа Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянПоліцейські працюватимуть у кабінетах, обладнаних необхідними сучасними технічними засобами. Окрім поліцейських, в Центрі безпеки дислокується й підрозділ ДСНС.

На Вінниччині відкрили ще один Центр безпеки громадянЗавдяки функціонуванню Центру безпеки поліція матиме змогу оперативно реагувати на повідомлення громадян, здійснювати профілактичну роботу та надавати поліцейські послуги місцевому  населенню.

Будівництво Центру безпеки громадян тривало 2 роки, на яке витрачено понад п’ять мільйонів гривень з державного та місцевих бюджетів.

Відділ комунікації поліції

Вінницької області

поліція

новини

безпека

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.