Право

На Вінниччині поліція затримала кримінального авторитета і депутата міської ради за вимагання 100 тисяч доларів США

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Нацполіції, слідчі Головного управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області за участю КОРД проводять ряд санкціонованих обшуків. З місця затримання вилучено 20 тисяч доларів США –  перший «транш».

Правоохоронці встановили, що з метою отримання в оренду земельної ділянки громадянин звернувся до органу місцевого самоврядування. Йому пообіцяли допомогти, але за однієї умови  – необхідно надати 100 тисяч доларів США. Дана сума мала стати так званою гарантією позитивного вирішення питання.

Не погоджуючись із вимогами, керівник комерційної структури звернувся з відповідною заявою до управління стратегічних розслідувань.

У межах процесуальних заходів  для документування групи посадових осіб однієї з міських рад, які організували корупційний механізм видачі земельних ділянок, поліцейські встановили причетність до цієї «схеми» так званого кримінального авторитета – 41-річного мешканця міста Вінниця та його товариша, також мешканця цього міста.

У п’ятницю, 7 лютого, оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Нацполіції, слідчі Головного управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області та за участю КОРД затримали чотирьох осіб. Зокрема – депутата однієї з міських рад, підприємця.

З місця затримання вилучено 20 тисяч доларів США – перший «транш». Окрім цього, за місцем мешкання фігурантів також вилучено 46,5 тисяч доларів США, 6,7 тисяч євро та 75 тисяч гривень і зброю.

Наразі проводяться процесуальні заходи. Всі особи затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У межах кримінального провадження буде встановлюватися причетність посадових осіб міської ради до вчинення кримінального правопорушення. У разі виявлення фактів протиправної діяльності з боку посадовців їх діям буде надана відповідна правова оцінка.

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України