На тлі протестів християнські провідники Зімбабве закликали до єдності

У Зімбабве вибухнули протести після того, як в інтернет попало відео про жорстоке поводження держслужбовців із баптистським пастором Еваном Маваріре. На тлі цих протестів християнські провідники Зімбабве закликали до припинення переслідування християн і справедливого розслідування усіх випадків переслідування, повідомляє американська католицька агенція CNA.

Християнські провідники Зімбабве у спільній заяві закликали зібабвійський уряд почути голос народу. Вони також висловили стурбованість з приводу того, що уряд і поліція відверто нехтують Конституцією країни, а в той же час виявляють повну неспроможність подолати в країні корупцію, вирішувати реальні економічні та соціальні проблеми.

Також вони висловили протест з приводу утисків та арештів релігійних діячів, які відважуються говорити від імені безправного населення.

«Ми закликаємо Церкви, які є сіллю і світлом цього народу продовжити молитись, а також пророчо говорити проти будь-якої несправедливої системи, поки ми не досягнемо миру і благополуччя в Зімбабве, в якому буде шановано Богом дані людські та громадянські права» – закликали лідери зімбабавійських християн до спільної молитви і євангельського свідчення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh