Авторські статті

«На тлі Богуцької і Брагара Азаров виглядає цілком пристойною і врівноваженою людиною» – політолог розкритикував «слуг народу»

Кирило Сазонов висміяв в ефірі OBOZ TV резонансні висловлювання двох народних депутатів від партії «Слуга народу» – Єлизавети Богуцької і Євгена Брагара. За словами політолога, ці народні обранці, які представляють у парламенті партію Зеленського, бачили просто чудові перли.

Сазонов іронічно додав, що у нього рука так і тягнеться знайти у соцмережі «Фейсбук» профіль Азарова, і вибачитися перед Миколою Яновичем за знущання над його знаменитими «капустою і лопатою». Адже на тлі Брагара і Богуцької колишній глава українського уряду виглядає цілком пристойним і врівноваженою людиною.

Політолог вважаєте, що деяким «слугам народу» взагалі потрібно роздати якусь їжу, нехай собі просто жують, тоді як від їх імені говорити буде просто інший. Богуцька ‘називає «якимось Євгеном Івановичем» і «дідусем з позаминулого століття» одного з найбільш цитованих українських вчених в англомовному сегменті Європи та Сполучених Штатах. У свою чергу Брагар вже увійшов в аннали української політики зі своїм радою продати собаку, щоб заплатити за комуналку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України