Економіка

На Тернопільщині виставили на продаж три спиртзаводи

У вересні відбудуться аукціони з продажу трьох спиртових заводів на Тернопільщині в межах малої приватизації

Про це повідомив в ефірі телемарафону міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, передає Голос українською  з посиланням на Liga.net.

За його словами, на майданчику ProZorro. Продаж аукціони відбудуться 19, 20 і 21 вересня зі стартовою ціною від 25 до 50 млн грн.

Йдеться, зокрема, про Марилівський та Кобиловолоцький спиртзаводи держпідприємства “Укрспирт” у Тернопільській області.

“Виставлено три спиртзаводи, які розташовані на Тернопільщині… Це можливість фактично зараз інвестувати в ту область, яка може бути максимально перспективною”, – сказав Немчінов.

За його словами, спиртзаводи та комбінати, які готуються до приватизації, повноцінно не працювали роками, а зараз є можливість створити в цих відносно безпечних регіонах “точки зростання” для бізнесу.

Немчінов зазначив, що потужності заводів можна використати, наприклад, для перероблення зерна. З блокуванням Чорного моря в країні є надлишок зерна та продовольства, яке можна переробляти як на напівфабрикати, так і на готову продукцію.

“У цьому випадку саме спиртзаводи – це можливість переробити цю продукцію”, – додав Немчінов.

Раніше в. о. голови Фонду держмайна Ольга Батова зазначала, що перші шість спиртових заводів та два комбінати хлібопродуктів “практично готові до виставлення на аукціони”.

Нагадаємо:

    • 28 липня ВР ухвалила законопроєкт №7451, який розблокує приватизацію та оновлює її процедури. Він скорочує та спрощує підготовку об’єктів до приватизації (без аудиту, інвентаризації, оцінки майна) та прискорює проведення торгів.Кабмін офіційно оголосив про малої приватизації з 1 вересня.Шмигаль говорив, що тепер приватизація займатиме 25 днів замість 100.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України