Війна рф проти України

На Тернопільщині учасник АТО помер. Медики подумали що він безхатько

Він був батьком, дідусем, прадідусем. Він був ЛЮДИНОЮ

На Тернопільщині чоловіку стало зле посеред міста. Небайдужі викликали швидку медичну допомогу. В санпропускнику Чортківської районної лікарні хворий пробув півтори доби без допомоги. Медики не звертали на нього уваги, бо думали, що безхатько.

“Не приведи Боже потрапити в нашу Чортківську районну лікарню, коли ти впав посеред міста, бо тобі стало зле, і ти весь в болоті. Але є люди з великим серцем, які не дивлячись на твій зовнішній вигляд викликали швидку, і в такому вигляді швидка, дай Боже їм здоров’я, привозить тебе в санпропускник. Здавалось би все – життя врятовано. Але ні, тут тільки все починається! В нашій лікарні дивляться тільки на чистих та з грішми, брудним вони, ті, які давали клятву рятувати життя – життя не рятують, вони на них навіть не дивляться! Я б подумала, що таке не може бути. Але це трапилось зі мною”, – повідомила племінниця потерпілого Лоріта Бабак.

Як інформує “Медіатор“, поки чоловік був лікарні, його шукали рідні з поліцією. Дядько вийшов з дому ще в середу. Вчора з персоналу підійшли до нього і запитали контакти сина.

“Ми стрімголов полетіли в лікарню. Це було вже початок 12 години дня. Дядько і надалі сидів в першому коридорчику санпропускника, вже ДОБУ!!! Без допомоги!!! З вигляду він був ледь живий. Але кого це цікавить! На мої крики, вже вибачте, я слів не добирала, мене ще й почали вчити, як я маю доглядати свого батька. І тільки після того, як я пішла до головного лікаря, на нього звернули увагу. Саме лише звернули. Не буду описувати, що було далі… По факту – інфаркт, забиття і реанімація! Весь цей час у внутрішній кишені дядькової куртки були його паспорт та телефон! Але люди боялись забруднити руки, не розуміючи того, що забруднили свої нікчемні душі!”, – додає Лоріта Бабак.

За останньою інформацією, чоловік, з яким сталося це нещастя невдовзі помер.

Чоловік був учасником бойових дій, старшою людиною, зазначає його племінниця. З його ж слів, втратив свідомість він на вулиці, не міг підвестися і так всю ніч пробув, поки зранку не викликали швидку.

“Все… сьогодні вночі його не стало. Він був батьком, дідусем, прадідусем. Він був ЛЮДИНОЮ, він був моїм дядьком – Старцев Віктор Гурійович.

Його своєю бездіяльністю вбили ті, хто за іронією долі мав рятувати життя. Вони надали йому першу медичну допомогу лише через ДВАДЦЯТЬ СІМ годин з моменту поступлення до лікарні!!! Щирі співчуття дочці Тані та її родині, сину Сергію, внучці Ілонці та її родині, правнучці Мії, яку він так і не встиг побачити.

Серце не витримує… дядя Вітя, хай Ваша зболена душа знайде спокій у місці де немає ні печалі, ні смутку… Вічна пам’ять!”,- повідомила Лоріта Бабак на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Обставини інциденту з’ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України