Авторські статті

На свободі залишився ще один небезпечний харківський сепаратист

Для того, щоб нейтралізувати сепаратистів на Сході потрібно нейтралізувати тих людей, хто здійснює організацію і координацію так званих бунтів за гроші Росії. Ці місцеві мешканці є «очами і вухами» для приїжджих туристів, адже ті не знають усіх деталей, які знає місцевий, наприклад, де яка будівля розташована.

Зазвичай ці запроданці мають певний певний авторитет. Вони обіймають депутатські посади або є чиновниками.

От як депутат Харківської обласної ради, політтехнолог Костянтин Долгов. І от парадокс. Він є депутатом українського державного органу, отримує за це зарплату, але вчинками та закликами нахабно агітує за Росію.

За всіма ознаками Долгов є російським агентом. Небезпечним агентом. І, що дивно, не приховує цього, а, навпаки, хизується. Його сторінка на Фейсбуці просто рясніє від фотографій з триколором, закликів до федералізації і повалення нині діючої влади України. Він переконаний, що“нет никакой “украины”. Есть русские люди, превратившиеся в манкуртов”.

Ще Долгов є головним редактором інтернет-видання “Глагол”. Неозброєнним оком видно, якої редакційної політики притримуються автори і редактори цього сайту. Підтримка сепаратистських проявів у Харковів, підтримка порушення територіальної цілістності України в Криму, українофобство, просування Руского міра в Україні – те, чим займається “Глагол” під керівництвом Долгова.

Рік тому Долгов поскаржився, що не може фінансувати “Глагол” і вимушений звільнити 60% працівників: “Никто, кроме меня, не хочет финансировать издание, ратующее за вступление Украины в Таможенный союз, за евразийскую интеграцию, за госстатус русского языка и т.п. В общем, с завтрашнего дня мы будем выходить в усечённом варианте. 60% редакционного коллектива будет сокращено. Я ж не федеральный бюджет, чтобы на своих плечах тянуть Украину в Таможенный союз. Пущай остаётся там, где она есть сейчас”, – написав на Фейсбуці Долгов.

За декілька днів до вторгненням российських військ до Криму, 24 лютого, Долгов літав до Москви, за його словам, для того, щоб виступити на Першому каналі Росії, розказати, що відбувається в Україні. А на наступний день написав наступне: “Только что ко мне поступила быть может самая важная информация в моей жизни!!! Пока не могу говорить, но… Харьковчане, одесситы, крымчане, севастопольцы, дончане, луганчане и другие НАШИ!!! Воодушевляйте людей по максимуму!!!! ОСНОВАНИЯ ДЛЯ ЭТОГО – ЕСТЬ!!!!!!”

Через чотири дні Росія ввела війська в Крим.

Зрозуміло, що попри плачі Долгова, “Глагол” продовжує розповсюджувати ненавистницьку риторику щодо України. І зрозуміло за чиї гроші.

Не зрозуміле інше, чому досі Долгов попри свою діяльність на свободі і чому досі не закритий сепаратистський сайт “Глагол”. Адже у “in.ua” – це український домен.

ya-sobachnik

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України