У Глухівській громаді Сумської області російські війська завдали повторного удару по рятувальниках, які працювали на місці попередньої атаки безпілотника по складському приміщенню.
Під час гасіння пожежі окупанти вдарили поруч із пожежною автоцистерною. Увесь особовий склад встиг відійти в безпечне місце, тому обійшлося без втрат серед рятувальників.
Попри постійну загрозу нових обстрілів, вогнеборцям вдалося повністю ліквідувати всі осередки горіння на складі.
