Війна рф проти України

На Сумщині під час евакуації російські військові озвучили свої вимоги

На Сумщині вчора, 15 березня, відкрили зелені коридори для евакуації мирного населення. Під час евакуації російські військові висунули свої вимоги.

Про це у Телеграм розповів голова Сумської ОВ Дмитро Живицький.

За вчорашній день, 15 березня, Сумську область залишило 4757 громадян, 1175 виїхало автомобілями та 3818 – 106 автобусами. Загалом евакуація людей пройшла успішно, але все ж таки, не обійшлося без ексцесів.

У Тростянці зібралося на евакуацію 160 автомобілів. Перші авто проїхали залізничний переїзд і їм вдалося прорватися, а наступні колони російські солдати затримали.

Російські військові висунули вимогу людям: здати всі свої мобільні телефони. Після чого їх одразу спалили. Таким чином, колона мирних громадян виявилася повністю без зв’язку. Людей протримали у місті практично цілий день і лише увечері дали добро на те, щоб колона продовжила рух.

За останньою інформацією, ніхто не постраждав. Інформації про загиблих та травмованих немає.

Щодо вимоги окупантів здати телефони, то, як пізніше стало відомо, окупанти нібито помітили, як у колонах люди почали знімати на телефони техніку РФ. Це і спричинило, що виїзд людей було зупинено, а телефони людей знищено.

Як повідомлялося, Київ перебуває під постійним обстрілом. Людей просять найближчими днями не залишати укриття та не виходити на вулицю заради своєї безпеки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України