Війна РФ проти України

На «Спецоборонмаш» впроваджено у виробництво технологію спорядження ракет вибухівкою. Фото

Державне підприємство «Спецоборонмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», впровадило нову прогресивну технологію спорядження бойових частин Б-360 берегового ракетного комплексу «Нептун» методом вакуумно-кускового заливання.

Про це повідомили у пресслужбі державного концерну.

Технологія забезпечує максимально щільне наповнення виробу вибуховою речовиною відповідно до заявлених характеристик і конструкторської документації. Завдяки вакуумно-кусковому заливанню уражаюча дія боєприпасів значно посилюється.

Обладнання ДП «Спецоборонмаш»
Обладнання ДП «Спецоборонмаш»

Метод підходить для спорядження різних видів виробів, що надає підприємству технічні можливості налагодити серійний випуск бойових частин для ракет «Вільха» та «Нептун», авіаційних бомб тощо, а також створити замкнутий цикл виробництва боєприпасів та їхніх елементів в рамках виробничої кооперації підприємств боєприпасної галузі Укроборонпрому.

Бойова частина Б-360 берегового ракетного комплексу «Нептун»
Бойова частина Б-360 берегового ракетного комплексу «Нептун»

 

«Однією з ключових умов успішного створення в Україні боєприпасного виробництва є серійне виготовлення окремих компонентів і якісне спорядження бойових частин вибуховими речовинами, – розповідає директор ДП «Спецоборонмаш» Микита Самокіш. –  З метою впровадження методу вакуумно-кускового заливання за підтримки держави та Концерну для Спецоборонмашу придбали нове обладнання. Це значно підвищує ефективність роботи підприємства, яке працює на зміцнення обороноздатності України».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України