Новини

На що звернути увагу при виборі органічних продуктів?

Те, що ми їмо, одягаємо та використовуємо вдома, впливає на якість нашого життя. Обізнаність споживачів зростає, а це означає, що на ринку доступно все більше і більше продуктів із маркуванням “еко”, “біо” чи “органіка”. Сьогодні можна легко еко продукти Львів купити, головне – знати, на як їх правильно вибрати.

Що означає, що продукт є органічним?

Стандарти екологічного, біологічного та органічного вмісту показують, що продукт можна вважати органічним, якщо:

  • він містить щонайменше 95% інгредієнтів природного походження;

  • для його виробництва не використовувалися хімічні засоби захисту рослин (наприклад, пестициди);

  • ґрунт удобрювали лише природними добривами;

  • під час вирощування чи розведення не використовувались штучні агенти, які прискорювали ріст рослини чи тварини;

  • відсутня генетична інженерія;

  • він не містить консервантів, підсилювачів смаку, штучних фарб або домішок.

У які біопродукти варто інвестувати?

Хотілося би відповісти “у всі» та, часто органічні сертифіковані продукти дорожчі за інші. Всупереч поширеній думці, це не тому, що вони модні. Висока ціна пов’язана з вартістю виготовлення. Коли виробник відмовляється від штучних «прискорювачів» виробничих процесів, які використовуються зазвичай, товар коштує дорожче. Це тому, що потрібно більше часу, а виробництво займає більше людської праці.

Якщо ми можемо собі це дозволити, краще купувати екологічну продукцію якомога частіше. Варто на перше місце поставити їжу. Приказка “Ти – те, що ти їси” – це не просто гасло, а факт. Наш організм використовує поживні речовини, якими ми забезпечуємо його через їжу. Тож бажано, щоб вона мала найкращу якість, якомога менше хімічних добавок і була мінімально обробленою.

Особливо важливо захистити маленьких дітей і немовлят від хімії в їжі. Їхній організм дуже тендітний – і їм потрібно багато цінних інгредієнтів, щоб вирости здоровими. Діти також значно чутливіші до шкідливих інгредієнтів неорганічної, високо обробленої та штучно обробленої їжі, що може проявлятися через шлунково-кишкові скарги чи алергії.

Косметика, яку ми використовуємо щодня, втираючи у шкіру (гелі для душу, креми та лосьйони) також варта уваги. Адже шкіра – наш найбільший орган. Під час нанесення активні компоненти косметичних засобів потрапляють до нашого організму: тому переконайтеся, що вони хорошої якості і, якщо можливо, передусім, природного походження.

Що ще варто знати?

Наявність сертифікату на органічну продукцію означає, що весь процес виробництва ретельно перевірявся на використовувані засоби та способи лікування. Виробник такого товару повинен дотримуватися суворих правил і забезпечувати найвищу якість. Ековиробництво, розведення та вирощування підлягають постійному суворому контролю та перевірки спеціальними органами контролю.

Органічні продукти з екологічним сертифікатом створювалися без використання хімікатів, підсилювачів смаку чи прискорювачів росту. У процесі застосовуються лише традиційні методи розведення чи вирощування рослин. Однак у приготуванні композиційних продуктів використовуються лише натуральні компоненти органічного землеробства.

Щоб полегшити процес покупок, варто знати, де шукати органічні продукти. Вони набувають все більшої популярності, тож деякі органічні продукти можна знайти навіть у «звичайних» продуктових магазинах і супермаркетах. Однак, якщо ви хочете широкого вибору та визначеності щодо походження органічних продуктів, найкраще шукати в інтернеті. Щоб трохи заощадити, варто вибрати інтернет-магазин із найширшим асортиментом товарів, де також доступні харчові продукти, косметика та товари для дому. Тоді ви можете здійснити всебічні покупки для доставки лише за один раз.

Те, як виробляли продукт, на якому ґрунті вирощували овоч, що їла курка, чиї яйця ми купуємо, – все це має значний вплив на якість продукту. У свою чергу, вона безпосередньо впливає на наше здоров’я. Здорові продукти дають більше поживних речовин, а з ними – більше сили, енергії, ясності духу та кращий імунітет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України