Авторські статті

На Росії вербуватимуть на війну мігрантів, боржників, безробітних та злочинців

У Росії влада вербуватиме на війну мігрантів, боржників, безробітних і злочинців.

“Апарат повпреда президента спустив владі Центрального федерального округу план з вербування до російської армії соціально вразливих верств суспільства. З листа, який опинився у розпорядженні «Важливих історій», випливає, що російська влада хоче відправити на війну з Україною: підслідних за статтями невеликої та середньої тяжкості, які перебувають на обліку у дільничного, що звільнилися з зон з адміністративним наглядом та засуджених у колоніях та СІЗО; екс-найманців ЧВК та ЧОПівців; боржників з баз ФССП, банкрутів, безробітних та людей без офіційного доходу, а також нових громадян та мігрантів”, – пише Телеграм-канал ASTRA.

Зазначається, що раніше красноярські пристави запропонували матері двох дітей піти на фронт, щоб сплатити борг перед банком.

Через великі втрати на фронті Росія розпочала мобілізацію серед випускників технікумів та професійно-технічних училищ (ПТУ) на Далекому Сході, обіцяючи їм “великі гроші”. Повідомляється, що окупаційні агітатори пропонують виплату у розмірі 600 тисяч рублів (або 6200 доларів) та забезпечення у розмірі не менше 200 тисяч рублів (або 2000 доларів) для тих, хто готовий пройти службу в армії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України