Авторські статті

На Росії розпочали боротьбу з дружинами мобілізованих

Влада російських регіонів розпочала боротьбу з дружинами мобілізованих, які вимагають повернути чоловіків з війни.

Їхні заявки на мітинги відхиляють, а додому до них приходить поліція, пише місцеве рашистське видання.

Повідомляється, що за останні тижні в ряді регіонів росії влада відмовила у проведенні мітингів дружинам мобілізованих, які вимагають повернути їх чоловіків з війни. Як мінімум у двох регіонах – Кемеровській області та Красноярському краї – додому до жінок, які перебувають у чатах, де обговорюються такі акції, приходили поліцейські.

Як пишуть «Важливі історії», на Кемеровській області поліцейські почали приходити до дружин мобілізованих 15 листопада. Вони попереджали жінок про відповідальність за участь у несанкціонованих акціях та змушували деяких показати телефони та передплати у телеграмі. Публічно про намір провести мітинг жінки не повідомляли.

“Не знаю, як нас знайшли. Номери приховані. Ми мали в Кемерово збиратися, але набралося лише 60 осіб, і заявку не почали подавати. Сказали додатись до чату Новосибірська. Не розумію, навіщо йти до нас, якщо зрештою прийшла відмова, і ми більше нікуди не збиралися. Вирішили, мабуть, докорінно присікти, раптом ми підемо на несанкціонований мітинг, раз у санкціонованому відмовили», — розповіла одна з жінок.

Нагадаємо, 7 листопада група родичів мобілізованих у Росії вийшла із плакатами на пікет у Москві. Вони кілька місяців домагаються повернення своїх чоловіків з фронту чи хоча б встановлення термінів служби для них, але одержують від чиновників лише відписки. На Москві справа не зупинилася. Дружини та матері об’єдналися у групи, більш ніж у 20 містах, щоб вийти на мітинги по всій країні 19 листопада, та почали подавати заявки до місцевих адміністрацій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України