Війна РФ проти України

На Росії декларують про збиття ракет HIMARS та Storm Shadow зі стрілецького озброєння

А поки у РФ ледь не з пістолетів “збивають” ракети, Україна активно користується проламаною ППО РФ у окупованому Криму

Джерело: Defence Express

На фоні підтвердженого успішного удару крилатих ракет Storm Shadow по резервному командному пункту ЧФ РФ у окупованому Криму, у міноборони РФ знову вирішили “позбивати” всі ракети. Але, з огляду на те, що постійні звіти про перехоплення та пояснення, що величезні стовпи диму – це лише “займання трави”, вирішили додати більше деталей.

Й відповідно до офіційного повідомлення з Москви, тепер HIMARS, “Смерч” та Storm Shadow збиваються у РФ просто зі стрілецького озброєння. І мова одразу йде про чотири крилаті ракети та п’ять снарядів до реактивних систем, які були за допомогою стрілецького озброєння “перехоплені” разом із засобами РЕБ та ППО.

Міноборони РФ почало зі стрілецького озброєння "збивати" HIMARS та Storm Shadow

З якого саме стрілецького озброєння, тобто пістолетів, автоматів та кулеметів, і що конкретно “збили”, на жаль, не уточняється. Можливо цей недолік з боку міноборони РФ буде виправлено й зрештою повідомлено про те, що якісь там рядовий з АК збив GMLRS з HIMARS, або командир з табельного “Макарова” розстріляв зграю Storm Shadow.

А поки у РФ строчать такі повідомлення Збройні Сили України вкрай методично користується проламаною протиповітряною обороною РФ у поки що окупованому Криму, що вдалось досягти завдяки знищенню декількох ЗРК С-400, а також засобів радіотехнічних військ.

І у цей пролам в обороні ворога більш ніж результативно залітають крилаті ракети, які уражають команді пункти та кораблі ЧФ РФ, часом вперше в історії знищують підводний човен.

Підводний човен ЧФ РФ "Ростов-на-Дону" після ураження
Підводний човен ЧФ РФ “Ростов-на-Дону” після ураження

 

А можливість ворога наростити свої можливості протиповітряної оборони виглядають доволі сумнівними. Бо спочатку методичними ударами по Москві Україна змусила ворога сконцентрувати не просто додаткові ЗРК, а перетягнути їх з фронту, і встановити саме навколо столиці, для чого ворог навіть почав будувати справжні Flakturm.

При цьому, нікуди не зникла можливість перенесення вектору використання дронів на доволі зручні та “м’які” цілі у вигляді нафтосховищ на нафтопереробних заводів. Наприклад, як це було наприкінці травня – початку квітня, коли за вісім днів було уражено дронами найбільший у Криму нафтоперевальний термінал, найбільший в Чорноморському регіоні Таманський перевантажувальний комплекс зрідженого газу та нафтопродуктів, а також Ільський нафтопереробний завод.

Можлива сьогоднішня нічна атака по нафтобазі у Сочі є якраз таким перенесенням вектора зусиль дистанційних атак дронами-камікадзе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України