Економіка

На Рівненщині створили індустріальний парк з вирощування та переробки коноплі

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль

Він розташований на території Привільненської сільської ради Дубенського району.

“Впродовж року Рівненська ОДА сприяла в проходженні всіх відповідних процедур на рівні Уряду та ВРУ. Також допомогли з підключенням парку до необхідної інфраструктури. Дякую Мінекономіки і Комітету з питань економічного розвитку ВРУ та його голові Дмитру Кисилевському за підтримку”, – розповідає очільник області.

Кабінет міністрів на засіданні 13 жовтня включив промпарк «HEMPY UA» до реєстру індустріальних (промислових) парків.

Територія парку – майже 43 га. Минулоріч вже був підписаний Меморандум з ініціатором проєкту про старт вирощення технічної (не наркотичної) коноплі на території Привільненської громади. Мета – збільшити площі і створити повний цикл переробки з доданою вартістю.

“Громада виділила земельну ділянку, а вже сьогодні маємо затверджений статус Індустріального парку. Таким чином ми відроджуємо технічне коноплярство на Рівненщині”, – зазначив Віталій Коваль.

Він також розповів, що у планах – розмістити там нові об’єкти у сферах: переробки вторинних ресурсів, виробництва продуктів харчування, текстильної легкої промисловості, будівельних, меблевих матеріалів тощо.

У ОВА кажуть, що створення «HEMPY UA» формуватиме сприятливий інвестиційний клімат, підвищить рівень інноваційної та інвестиційної спроможності регіону та дасть можливості для здійснення науково-дослідної та проєктної діяльності.

Також парк має створити близько 1400 нових робочих місць

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України