Новини з Австрії

На рахунках клієнтів Bank Austria раптово утворилися мінуси в мільйони євро

Деякі клієнти Bank Austria у середу під час перегляду додатка онлайн-банкінгу відчули страх і тривогу. Їхні рахунки раптово показали втрату мільйонів доларів. У банку заспокоюють і кажуть про “помилкове повідомлення”.

Багато людей мріють раптово стати мільйонерами. Для деяких клієнтів Bank Austria перегляд балансу на їхніх рахунках став кошмаром. Додаток онлайн-банкінгу показав їм гігантські втрати. Повідомляється, що один із постраждалих раптово опинився в мінусі на 250 мільйонів євро (!). Деякий час він навіть побоювався, що став жертвою серйозного шахрайства.

Bank Austria підтверджує інцидент, але водночас заспокоює: “Невелика кількість клієнтів отримали в середу неправильний звіт про списання”, – сказав представник, відповідаючи на запит. Однак помилку “вже виправлено”, і це має бути “видно в облікових записах клієнтів” не пізніше четверга.

І: За відображуваний мінус відсотки за дебетом не нараховуються! Це знімає навантаження з сердець постраждалих, оскільки однієї тільки номінальної відсоткової ставки в 13 відсотків достатньо, щоб ці суми фінансово розорили середнього клієнта. 89 000 євро за календарний день при мінусі в 250 мільйонів…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України