Техно

На порозі створення «супермозгу»: Вчені підключати розум людини до комп’ютера і створювати «інтернет думки»

Комп’ютерні технології та біотехнології суспільства будуть впроваджені в голову людини – в прямому сенсі слова.

Пройдуть десятиліття, перш ніж вчені здійснять задумане – підключати розум людини до комп’ютера і створювати «інтернет думки». Така технологія дозволить одержувати миттєвий доступ до даних і зв’яже розум людей між собою. Фахівці стояти на порозі створення «супермозгу», однак на їх шляху є ряд перешкод.

Для здійснення задуманого, вчені вступили на поріг міжнародного співробітництва, яке дозволить їм втілити різні новаторські розробки. Мова йде про використання комбінації нанотехнологій, тобто штучного інтелекту, з допомогою якого люди зможуть безперешкодно підключати свій мозок до хмарному сховища комп’ютерів. Це дозволить здійснювати збір інформації з Інтернету в режимі реального часу.

На пороге создания «супермозга»: Учёные подключат разум человека к компьютеру и создадут «интернет мысли»

«Пристрої могли б пересуватися по судинній мережі людину, долаючи гематоенцефалічний бар’єр і точно всередині клітин мозку», – пояснив Роберт Фрейтас молодший, старший автор дослідження.

Дослідники стверджують, що інтерфейси не зупиняться на з’єднанні людей і комп’ютерів. Мережа мізків також може допомогти сформувати ті, що смороду називають «глобальним супер-мозком», який дозволив би людям мислити колективно.

Нещодавно вчені провели дослідження, в ході якого поєднали людський мозок кількох учасників. Вони виконували колективні завдання граючи в тетріс, де кожна людина координував фігури, підбираючи їх разом при падінні.

Незважаючи на функціональність експерименту, проект все ще перебувають у зародковому стані в порівнянні з тім, що, за словами дослідників, буде існувати в майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України