На Полтавщині розпочалися масові “лєнінопади”

По всій Полтавщині щоденно громади демонтують пам’ятники тоталітарного режиму. Долаючи наслідки сучасного кримінального провладного режиму, полтавці водночас борються з рабством у душах і головах, нав’язаним “совєтами”. Про це 25 лютого 2014 року повідомив заступник голови Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Микола Біляєв.

Пам’ятники тоталітарного режиму – Лєніни, Кірови, Дзержинські – зникають із вулиць міст і сіл Полтавщини. Нині громади демонтували пам’ятники у Кременчуці, Лубнах, Лохвиці, Пирятині, Гадячі, Зінькові, Котельві, Опішні, Диканьці, Решетилівці, Кобеляках, Нових Санжарах, Глобиному, Машівці, Карлівці.

“Українці очищаються, нація перероджується й формується наново. Часом громади домагалися рішень на сесіях місцевих рад, щоби демонтувати пам’ятники, а часом – після відмов місцевої влади – ухвалювали рішення на вічі. Це свідчить про новий погляд на життя і прагнення побудувати відмінно инакшу країну, де не буде тиранів, катів і морально хворої нечисті”, – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО “Свобода” Микола Біляєв.

Comments

0 comments

5 коментарів

 1. Ребята , а не возникло у какого нибудь мера крымского населеного пункта загрузить по больше архивождей на баржу и акуратно, с почтением и слезой на глазах,затопить недалеко от берега .Тем самым не обижаем чувства старшего поколения ценрально-восточной украйны вандальным разрушением.Западный регион будет доволен тем ,что комунизм утоплен( такого еще не было).Село Оленёвка становится всемирной дайверсткой мекой и подводным музеем СССР .Я уже хочу твитнуть ,,я краб и 10ти метровый Дзержинский,,

 2. Совершенно согласна с мнением Сергея. Что, памятник Ленину абсолютно не причем в нынешней ситуации, и , ни малейшим образом не влияет как-то на сегодняшнюю обстановку. Просто люди(не думаю что это Полтавчане, даже очень в ЭТОМ уверена), которые все это делают, агрессивно настроенные и умственно не уравновешенные, без четко-выраженной позиции и взглядов. Которые пытаются внести смуту и дисгармонию в Полтаве. Зачем подражать Киеву и бандеровским фашистам, у которых единственнаям цель как можно больше разрушить и разломать. Понятно, что Полтава практически вся “выкуплена и перекроена….” киевом, поэтому понятны действия этих “идеалистов-бандеровцев”. Одно слово “бандеровцы” это банда овец идущих на поводу у запада и еще у ряда заинтересованных лиц. Поэтому делайте выводы.

 3. Сергій

  Не знаю як ви там очищаетесь, але настане такий час, коли за важелі крана сяду я і поскидаю на рідній моїй Полтавщині памятники Шухевичу , Бандері і другим виродкам. Клянусь моїми дідами, які захистили світ від фашистської наволочі !!!

 4. Николай

  Это не просто памятники.
  Это идолы падают!!!
  (Думаю,что и сам Ленин бы бы доволен,так как в наале своей жизни он всё-таки боролся за свободу!)

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh