Новини з Австрії

На півдні Австрії сильні дощі спровокували зсуви, закриття доріг та відключення електроенергії

Через сильний дощ пожежні служби австрійської землі Каринтії всю ніч були зайняті роботою. 1600 домогосподарств досі залишаються без електрики. На даний момент у всій Каринтії було проведено близько 180 операцій пожежних бригад.

Мешканці вже підготувалися до шторм, що наближаються, у четвер; Асоціація цивільного захисту найпівденнішої федеральної землі разом із кризовою командою звернулася до громадян із закликом взяти на себе відповідальність: «Ставтеся до погодних попереджень для своїх регіонів серйозно! Не наражайте себе на непотрібну небезпеку під час повеней і ураганів. Життя людини завжди стоїть вище за захист власності та майна».

У Ферлаху зафіксовано пориви вітру близько 90 км/год. Сильні пориви вітру валили дерева, зокрема дорогами та на лінії електропередачі. Дерева, що падають, пошкодили п’ять автомобілів на стоянці у Файстриці-ім-Розенталі. Поки встановлювалися власники автомобілів, на зеленій зоні біля паркування знову впали дерева. Стоянку закрили через небезпеку для життя та здоров’я.

У Добратчі були пориви вітру до 126 км/год. У Берг-ім-Драуталі житловий будинок постраждав від зсуву ґрунту. Ніхто не постраждав. Зсуви також сталися у Треполаху та Фезитриці-ан-дер-Драу.

Рівень води у більшості річок вже перевищив піковий рівень. Ситуація на Нижньому Драу та у Ферлаху напружена.

Без електрики в районі Бад-Айзенкаппеля залишилося без електрики близько 1 500 домогосподарств, а у Ферлаху та Файстриці-ім-Розенталі без електрики залишилося ще 2 000 домогосподарств.

Через негоду багато доріг, як і раніше, закриті, наприклад, Вурценпас і Лойблпас-штрассе. Шосе Качберг також довелося закрити через повінь. Треффлінгер Ландесштрассе між Зеєбоденом та Гмюндом також була закрита. Деякі дороги довелося закрити частково — іноді на короткий час — наприклад, L104, що з’єднує дорогу між Унтерлойблом і Ферлахом, L103, Вайдішерштрассе від Целль-Фрайбаха до перехрестя Шайдасаттель (закриття вже знято), частини автомагістралі L99. (Wellersdorfer Straße), ділянки B109 (Wurzenpass-Straße), L19 (Innerkremser Landesstraße) та B99 (Katschberg-Bundesstraße).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України