Економіка

На Південно-Західній залізниці для охорони вантажів успішно застосовують дрони

Воєнізована охорона регіональної філії “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця” другий рік поспіль активно застосовує у роботі безпілотні літальні апарати (БПЛА).

Про це повідомляє прес-служба ПЗЗ.

2020 року взяті на озброєння дрони експериментально випробували для огляду вантажів у відкритому рухомому складі. Результат перевершив усі очікування: безпілотники могли здійснювати польоти на низькій висоті над контактною мережею, легко виявляли сторонніх осіб, які підсідали у напіввагони, допомагали швидко реагувати на дії розкрадачів на найбільш криміногенних ділянках залізниці.

Позитивний пілотний досвід дозволив у 2021 році придбати для підрозділів охорони ще 8 новітніх квадрокоптерів, 3 з яких обладнано термальною камерою для нічної відеозйомки.

На Юго-Западной железной дороге для охраны грузов успешно применяют дроны

Наразі БПЛА забезпечено основні вузлові стрілецькі команди Київського та Козятинського загонів воєнізованої охорони. Безпілотники застосовуються для огляду вантажів у відкритому рухомому складі, патрулювання з повітря, огляду під’їзних шляхів, де трапляються крадіжки елементів інфраструктури, переважно на станціях Дарниця, Конотоп, Бахмач, Козятин, Миронівка, Шепетівка, Жмеринка та Коростень, а також оперативними групами дільниці залізниці.

Для управління дронами особовий склад воєнзованої охорони пройшов навчання у спеціальному центрі підготовки операторів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України